Over Bazalt Wonen Nieuws en documenten Laatste nieuws Anna werkt 5 jaar bij Bazalt Wonen - Jubileum-interview

Anna werkt 5 jaar bij Bazalt Wonen - Jubileum-interview

Leestijd: 2 minuten

Ter gelegenheid van het 5-jarig jubileum van Bazalt Wonen, interviewden we vijf mensen (huurders en één collega) die vanuit de relatie met ons iets met het getal 5 hebben. Zo werkt Anna vijf jaar bij Bazalt Wonen.

Projectleider Anna van Overdam werkt nu vijf jaar bij Bazalt Wonen. Ook zij heeft dus een klein jubileumfeest. 

Ze begon bij Woonlinie, en later Bouwlinie, met een stage. Anna: ‘Daarna bleef ik er, eerst voor een tijdelijke opdracht. Het was coronatijd, alles ging toen anders. En Woonlinie en Meander waren druk bezig met de fusie, dus Bazalt Wonen stond nog niet echt als nieuwe organisatie. 

Na een jaar of twee voelde ik: ik wil meer voor de onze huurders doen. Tijdens mijn studie Vastgoed en Makelaardij was er wel aandacht voor het vastgoed zelf, maar minder voor de mensen voor wie je dat bouwt. Die mensen wilde ik beter leren kennen. Wat is hun achtergrond, wat houdt ze bezig, wat zijn hun wensen? Dat boeit me. Nu ik projectleider ben kan ik me meer richten op het antwoord op die vragen. 

Een van de voordelen van de fusie is dat we elkaars kracht aanvullen: samen bereiken we meer. Zo hebben we de afgelopen 5 jaar veel nieuwbouwwoningen opgeleverd en veel mensen daarmee een fijn thuis bezorgd. We doen ontzettend veel in de regio. We realiseren woningen, en dragen op allerlei bij aan de leefbaarheid in wijken. Al dan niet met onze samenwerkingspartners. Dat is zeker niet altijd zichtbaar. Ik hoop dat we dat de komende vijf jaar beter kunnen laten zien. 

Andere wensen voor de toekomst? Dat onze huurders nog beter weten dat ze altijd bij ons kunnen aankloppen. Zij zijn tenslotte degenen voor wie we het doen. En Bazalt Wonen wens ik toe dat we daarin stappen vooruitzetten als één sterke, betrokken organisatie. Ik draag daar graag mijn eigen steentje aan bij.’