4 nov Isolatie- en Bespaarfestival voor hulp bij verduurzamen
Een warme woonkamer in de winter? Een koele in de zomer? Besparen op uw energierekening? Op het Isoleer- en Bespaarfestival ontdekt u alle duurzame woonoplossingen en krijgt u advies op maat.
Op het Isoleer- en Bespaarfestival kunt u bij verschillende kramen producten bekijken die helpen bij energie besparen. U kunt vragen stellen over hoe ze werken en hoeveel ze besparen. Neem uw energierekening mee en ga in gesprek met de energiecoaches van Altena Woont Slim.
Het festival is gratis en vindt plaats zaterdag 4 november van 10.00 tot 16.00 uur bij Golfpark Almkreek in Almkerk. Als u zich van te voren aanmeldt, ontvangt u tijdens het festival een kleine attentie. Kijk voor meer informatie en aanmelden op